Stomatolog, dentysta Wrocław – Gabinet Stomatologiczny STARSDENT

Pogotowie Stomatologiczne Wrocław

ZADZWOŃ: 71 784 89 63

Pogotowie Stomatologiczne Wrocław – w naszej klinice dentystycznej STARSdent pacjenci z bólem zęba traktowani są zawsze priorytetowo. W sytuacji bólu zęba najlepszą formą kontaktu z kliniką jest rejestracja telefoniczna pod numerem 717848963 lub 512016398 . W sytuacjach krytycznych mogą Państwo liczyć na ustalenie indywidualnego terminu wizyty poza stałymi godzinami pracy kliniki.

 Po przyjeździe do gabinetu pacjent jest przyjęty przez lekarza dentystę, który diagnozuje źródło bólu. W wielu przypadkach niezbędne jest wykonanie cyfrowego zdjęcia zębowego. W naszej klinice dysponujemy sprzętem pozwalającym na natychmiastową diagnozę. Posiadamy rentgen punktowy do wykonania zdjęć punktowych, aparaturę do cyfrowych zdjęć panoramicznych, oraz mikroskop stomatologiczny do leczenia endodontycznego.

W naszej klinice stawiamy przede wszystkim na zrozumienie i uwzględnienie osobistych oczekiwań pacjenta. Po zlokalizowaniu przyczyny dolegliwości, stomatolog bezboleśnie znieczula chore miejsce. Bardzo często poprzedzone jest to zdeponowaniem na błonę śluzowa żelu z lignokainą. Dzięki temu pacjent nie odczuwa ukłucia związanego z iniekcją i znieczuleniem.

Każdy pacjent z bólem traktowany jest według indywidualnych potrzeb. Jeżeli po wstępnej diagnozie Rtg ocena wskazuje, że ząb wymaga leczenia kanałowego – pacjent kierowany jest do endodonty. W przypadkach wymagających ekstrakcji zęba pacjent jest przyjmowany przez stomatologa specjalizującego się w chirurgii.

Zawsze możesz liczyć na nasze
Pogotowie Stomatologiczne we Wrocławiu

W każdej sytuacji bólowej zespół naszych lekarzy podejmuje stosowne działania do zaistniałej sytuacji. Ekstrakcja zęba jest rozwiązaniem najbardziej radykalnym, stosowanym tylko gdy brak jest jakichkolwiek szans na uratowanie zęba. Szybka i bezbolesna interwencja endodontyczna często pozwala pozbyć się objawów zapalnych. Kolejne wizyty również przebiegają bezboleśnie w bezstresowych warunkach. W skomplikowanych przypadkach leczenia kanałowego jak: złamane dawniej narzędzia w kanałach, zakrzywione kanały, materiał pozostały w kanałach po wcześniejszym nieskutecznym leczeniu kanałowym, pacjent kierowany jest na leczenie mikroskopowe. Często zęby kwalifikowane do usunięcia, mogą być uratowane dzięki leczeniu kanału pod mikroskopem.

W klinice Starsdent Wrocław wykonujemy wszystkie usługi stomatologiczne, dzięki czemu bardzo skraca się czas oczekiwania na diagnozę i leczenie bolącego zęba. Dbamy o świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zadowolenie pacjentów odwiedzających naszą klinikę jest dla nas najważniejsze.

Call Now ButtonZadzwoń