Zimowa promocja na śnieżnobiały uśmiech! Wybielanie nakładkowe 500zł taniej!*

Zimowa promocja na śnieżnobiały uśmiech! Wybielanie nakładkowe 500zł taniej!*

Przedstawiamy szeroki zakres usług gabinetów stomatologicznych STARS*dent. U nas znajdą Państwo kompleksową opiekę – nasze gabinety to dobry stomatolog, ale i protetyk, ortodonta, chirurg stomatologiczny.

Usługi oferowane przez naszą klinikę:

*cena regularna wynosi 1350 zł, promocja trwa do 28.02.2019 r.

wybielanie1. Podczas pierwszej wizyty stomatologicznej dentysta sprawdza ogólny stan zdrowia zębów oraz przyzębia. Jeżeli jest taka konieczność kolejny etap to leczenie ubytków próchnicowych. Następnie zabieg profesjonalnej higienizacji jamy ustnej (usunięcie złogów kamienia nazębnego i osadów).

Zabieg wybielania można przeprowadzić wyłącznie na zdrowych zębach i przy prawidłowej kondycji przyzębia!

2. Kolejny etap (druga wizyta) to pobranie wycisków szczęki i żuchwy Pacjenta. Wyciski zostają przekazane do laboratorium dentystycznego, gdzie technik na ich podstawie odlewa modele gipsowe. Na nich wytłacza dwie przeźroczyste nakładki z wyprofilowanymi zbiorniczkami na preparat wybielający.

3. Na kolejnej wizycie dentysta przystosowuje nakładki w ustach Pacjenta oraz przekazuje preparaty wybielające o określonym wcześniej stężeniu. Na tej wizycie stomatolog szczegółowo omawia każdą czynność związaną z wybielaniem nakładkowym jaką Pacjent ma zadanie wykonać w domu. W które dokładnie miejsca aplikować żel wybielający i w jakiej ilości. Jak długo nosić nakładki, jak dbać o czystość nakładek, kiedy przerwać zabieg wybielania itp.

Zabieg wybielania z wykorzystaniem nakładek trwa od 2 do 4 tygodni. Nakładki wraz z żelem wybielającym zakłada się  na noc przed snem. Lub na klika godzin w ciągu dnia (przy wyższych stężeniach preparatu wybielającego).

Po zakończeniu zabiegu wybielania nakładki mogą być wykorzystane ponownie.

Efekt wybielania utrzymuje się przez około 0,5 roku – 2 lata, jeżeli są ku temu wskazania zabieg wybielania można powtórzyć (używając tych samych nakładek wybielających. Pacjent zakupuje jedynie preparaty wybielające).

Podczas wybielania i po jego zakończeniu należy przestrzegać tzw. ,,białej diety’’, która narzuca rezygnację z kawy, herbaty, czerwonego wina oraz napojów z dużą zawartością barwnika.

Po zabiegu wybielania może zaistnieć konieczność wymiany wypełnień (zwłaszcza w odcinku przednim uzębienia) ze względów estetycznych (wymiana koloru wypełnień na jaśniejsze).