Stomatolog, dentysta Wrocław – Gabinet Stomatologiczny STARSDENT

TURYSTYKA MEDYCZNA WROCŁAW

Turystyka medyczna Wrocław – czyli leczenie połączone z turystyką. Obok turystyki uzdrowiskowej i turystyki spa i wellness jest elementem turystyki zdrowotnej. Międzynarodowa Organizacja Turystyki Medycznej zdefiniowała krajową turystykę medyczną, która określiła jako podróże do innego miasta czy regionu w celu skorzystania tam z usług dentystycznych (np. stomatologicznych), których jakość i dostępność jest porównywalna lub wyższa od tych, oferowanych w miejscu stałego zamieszkania

Zapraszamy Pacjentów mieszkających poza granicami naszego regionu na skorzystanie ze specjalistycznej konsultacji. Połączenie planu i kosztorysu leczenia oraz turystyki. Zapraszamy na przeprowadzenie zaplanowanych zabiegów wraz z noclegiem w naszym apartamencie we Wrocławiu. Apartament znajduje się w centrum miasta. Bezproblemowy dojazd do rynku, czy też do centrum handlowego Magnolia.

Na Państwa życzenie oferujemy pełną organizację pobytu (transport z lotniska, informacje o punktach gastronomicznych oraz bieżących imprezach kulturalnych). Zapewniamy również stały kontakt i wsparcie zespołu Starsdent Wrocław !

 

STARSDENT Wrocław – oferuje nocleg w nowoczesnym, przytulnym położonym w centrum miasta apartamencie.

Call Now ButtonZadzwoń