Profesjonalne wybielanie zębów

Wybielanie zębów w STARSdent Wrocław odbywa się przy użyciu dwóch metod: nakładkowej oraz gabinetowej. Metoda nakładkowa polega na wykonaniu dla Pacjenta indywidualnej szyny wybielającej (górnej i dolnej), która jest nośnikiem preparatu wybielającego o niższym stężeniu umożliwiającym przeprowadzanie zabiegu wybielania w domu (szyny wraz z preparatem zakłada się na noc przez 10-14 dni). Metoda gabinetowa – przeprowadzana jest przez lekarza stomatologa, który aplikuje bezpośrednio na zęby preparat wybielający o wysokim stężeniu. Preparat ten jest dodatkowo aktywowany chemicznie, tak aby efekt wybielenia zębów nastąpił już po pierwszej wizycie (po około 1,5 godzinie).

Przy każdej z metod wybielania zębów, niezależnie również od rodzaju aktywatora należny wziąć pod uwagę możliwość wystąpienia wrażliwości zębów po zabiegu. 

Efekt wybielania zębów zależy od podatności szkliwa na działanie nadtlenku wodoru (substancja aktywna w preparatach wybielających), a długość jego utrzymania zależy od diety Pacjenta (kawa, herbata, wino, tytoń),  a także od metod higienizacji domowej zębów (częstość szczotkowania, czyszczenie nicią dentystyczną itp.). Dla utrzymania długofalowego efektu zalecane jest wybielanie co 12 miesięcy (tzw. dawka przypominająca).

Jeżeli Pacjent stosuje się do opisanych przez lekarza stomatologa zaleceń zarówno przed jak i po zabiegu wybielania oraz jeśli metoda wybielania jest dostosowana indywidualnie dla Pacjenta wybielanie zębów jest bezpiecznym zabiegiem.

Przed każda z tych metod wybielania należy przeprowadzić badanie stomatologiczne, które wykluczy ewentualne ubytki próchnicowe, kamień nazębny, ubytki przyszyjkowe, które przed zabiegiem wybielania należy wyleczyć.

 

PrevDent CrWR

Cleaning, (re)Whithening,Repair

System do wybielania zębów i naprawy szkliwa, do zastosowania w gabinecie stomatologicznym. Aktywną substancją wybielająca jest 6% nadtlenek wodoru (6% H2O2) połączony z nano-hydroksyapatytem.

Od 7 do 8 odcieni bielsze zęby w około 1 godzinę – przy użyciu lampy lub bez!

PrevDent CrWR jest bezpiecznym systemem wybielającym, zgodnym z wymogami UE, do zastosowania w gabinecie stomatologicznym

Procedura PrevDent CrWR odróżnia się od innych produktów wybielających dostępnych w gabinetach  stomatologicznych, włączeniem do niej nano-hydroksyapatytu. Szeroko zakrojone badania i literatura wskazują, że nano-hydroksyapatyt remineralizuje szkliwo i znacznie zmniejsza nadwrażliwość. Zęby stają się jaśniejsze, bielsze i zdrowsze. System PrevDent CrWR przywraca ich naturalną biel! A pacjent podczas procesu wybielania i w czasie po nim, ma znacząco wyeliminowaną nadwrażliwość.
 

Na procedurę Prevdent składają się trzy etapy:

 

Usunięcie plam

Etap ten poprzez użycie „Stain Removal” usuwa głęboko osadzone w zębach plamy.

PrevDent „Stain removal” to zaawansowana kombinacja środków powierzchniowo czynnych, detergentów, rozpuszczalników i aktywnego  tlenu, który wnika głęboko w zęby, aby rozbić i usunąć plamy.

 

Wybielanie zębów

W wyniku zmieszania dwóch składników otrzymujemy pianę aktywnego tlenu z nano-hydroksyapatytem, który dzięki temu jest w stanie wejść w strukturę szkliwa. Następuje wybielenie zębów oraz ich ponowne zmineralizowanie.
Efekt: bielszy, jaśniejszy i zdrowszy uśmiech!

 

Naprawa szkliwa

Zastosowanie PrevDent Serum dostarcza szkliwu skoncentrowanej ilości nano-hydroksyapatytu. Preparat remineralizuje i naprawia powierzchnie zęba, pozostawiając pacjenta ze zdrowym, białym uśmiechem i bez nadwrażliwości.

 

Pasta Prevdent

Opatentowana pasta marki Prevdent zawiera unikalne połączenie nano-hydroksyapatytu i ksylitolu.

  • W 100 % naturalne i bezpieczne działanie.
  • Pomaga naprawić uszkodzone szkliwo.
  • Eliminuje bolesną nadwrażliwość zębów.
  • Naturalnie wybiela zęby przywracając właściwe szkliwo i połysk.
  • Zapobiega przebarwieniu zębów przez uszczelnienie ich powierzchni.
  • Zawiera ksylitol dla dodatkowej ochrony

Cząsteczki nano zawarte w paście są dokładnie takie same jak naturalny składnik szkliwa i zębiny. Jest to główny powód, dlaczego pasta Prevdent powoduje dokładne wypełnienie ubytków hydroksyapatytu w zębie i szczelnie wypełnia kanaliki zębinowe. Szkliwo zostaje odbudowane, nadwrażliwość zanika, powierzchnia zęba staje się znów gładka, a uśmiech jaśniejszy.

Zawarty w paście ksylitol sprzyja likwidacji płytki nazębnej. Jego zastosowanie sprawia, że bakteria Stroptococcus mutans – główny czynnik etiologiczny powstawania próchnicy – nie jest w stanie strawić zęba i czyni go bardziej bezpiecznym.

 

więcej informacji –  1462764681_pdf Wybielanie Prevdent – ulotka

WYBIELANIE ZĘBÓW WROCŁAW

 Cena

Wybielanie zęba martwego

300 zł

Każda dodatkowa wizyta

50 zł

szczęka i żuchwa (wybielanie nakładkowe)

850 zł

nowa niższa cena!

Dodatkowe strzykawki (wybielanie nakładkowe)

100 zł

Profesjonalne wybielanie zębów szczęka i żuchwa (metoda gabinetowa)

1 200 zł

Dodatkowa wizyta przy wybielaniu

400 zł