Zespół

W Gabinetach Stomatologicznych Starsdent nad zdrowiem Państwa uzębienia czuwa grono profesjonalistów nieustannie podnoszących swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach, targach oraz kongresach branżowych, aby zapewnić naszym Pacjentom opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Oprócz personelu lekarskiego o Państwa komfort podczas leczenia oraz poczucie bezpieczeństwa dbają z pełnym zaangażowaniem nasze recepcjonistki oraz asystentki stomatologiczne.

 

dr n. med. Honorata Krawczykowska

Jestem specjalistą I stopnia stomatologii ogólnej oraz specjalistą II stopnia z protetyki stomatologicznej.Dziedzina szeroko pojętej protetyki jest moją pasją. Zajmuję się również leczeniem dysfunkcji stawów skroniowo- żuchwowych oraz rehabilitacją zaburzeń zwarcia. Swoim pracom stawiam wysokie wymagania estetyczne i czynnościowe. Bardzo cenię sobie pracę  ze starszymi osobami. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę w zakresie stomatologii uczestnicząc w licznych kongresach i kursach. Jestem laureatką prestiżowych nagród w dziedzinie stomatologii (Senior Robert Frank Award, Iard Unilever Travel Award). Kieruję i szkolę zespół Starsdent.  

OPINIE

 

 

lek. dent. Anna Grabowska-Gryga

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Ślaskich we Wrocławiu. Swoją wiedzę z zakresu stomatologii już od czasów studiów poszerzałam uczestnicząc w specjalistycznych zabiegach przeprowadzanych w Gabinetach Stomatologicznych Starsdent. Na co dzień przeprowadzam zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, a także nowoczesnej endodoncji. Coraz więcej czasu poświęcam doskonaleniu się w przeprowadzaniu leczenia protetycznego oraz zabiegów chirurgicznych. Wsłuchując się w potrzeby Pacjentów staram się poświęcić Im jak najwięcej czasu, aby każdy przeprowadzany przeze mnie zabieg sprzyjał komfortowi Pacjenta. Stawiam na jakość oraz wprowadzanie światowych standardów w leczeniu stomatologicznym. Najnowszą wiedzę z zakresu stomatologii zdobywam poprzez udział w szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

OPINIE

 

 

lek. dent. Michał Stankiewicz

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Ślaskich we Wrocławiu. Specjalizuję się z zakresie chirurgii stomatologicznej oraz zajmuje się leczeniem implantologicznym z zastosowaniem implantów Straumann, które mają wiodącą pozycję na świecie. Od 2010 jestem członkiem ITI (International Team For Implantology) .Uczestniczyłem w  wielu kursach z zakresu chirurgii wyrostka zębodołowego, implantologii i implantoprotetyki, protetyki oraz dysfunkcji stawu skroniowo-żuchwowego.

OPINIE

 

 

 

 

lek. dent. Julia Kapłunowska-Nosow

Specjalizuję się w zakresie ortodoncji i periodontologii. Stosuję systemy samoligaturujące, dzięki którym okres leczenia ortodontycznego jest krótszy. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje na licznych, specjalistycznych szkoleniach.

 

 

lek. dent. Beata Maziarczyk

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W leczeniu dbam o to, żeby nawet najprostszy zabieg był wykonany z dużą uwagą i dbałością o szczegóły, według aktualnych i najnowszych procedur. Nowoczesna stomatologia coraz częściej napotyka na problemy, które wymagają rozwiązań z innych dziedzin medycyny. Z tego powodu rozpoczęłam studia podyplomowe z Medycyny Estetycznej, dzięki którym będę​ w stanie pomóc tym Pacjentom, wobec których do tej pory byliśmy bezradni. Jednocześnie staram się dalej poszerzać swoją wiedzę stomatologiczną uczestnicząc w różnorodnych kursach i sympozjach.

OPINIE

 

 

 

lek. dent. Aleksandra Baryś-Cieślak

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.  Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.  W swojej pracy wykorzystuję nowoczesne technologie i materiały.  Zajmuję się zabiegami z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji, protetyki oraz leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci. 

OPINIE

 

 

lek. dent. Izabela Kozubal-Dziubka

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu wydziału  Lekarsko-Stomatologicznego. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z protetyki stomatologicznej. W codziennej pracy każdego pacjenta traktuję indywidualnie i prowadzę kompleksowe leczenie zachowawcze (profilaktyka, odbudowa zębów, wybielanie), endodontyczne (kanałowe) i protetyczne (korony, mosty, protezy). Wiem jak ważne jest prawidłowe leczenie kanałowe, dlatego przeprowadzam je według najnowszych standardów z użyciem mikroskopu i nowoczesnego sprzętu. Swoją wiedzę stale poszerzam na kursach i szkoleniach. Prywatnie jestem fanką dobrej kuchni, podróży i sportu.

 

 

lek. dent. Jędrzej Alama

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Swoją pasję do leczenia pod mikroskopem odkryłem już na studiach, a obecnie doskonale swoje umiejętności i pogłębiam wiedzę na licznych szkoleniach i konferencjach. W gabinecie Starsdent zajmuję się przede wszystkim nowoczesnym leczeniem kanałowym pod mikroskopem, chirurgią stomatologiczną oraz leczeniem zachowawczym.

OPINIE

 

 

dr Alama

Natalia Dulęba

Jestem absolwentką Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, kierunek Bezpieczeństwo Narodowe i studentką kierunku Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym. W Starsdent odpowiadam za kompleksową obsługę pacjentów. Organizuję pracę lekarzy oraz wspomagam pracę zespołu. Staram się, aby każdy Pacjent czuł się wyjątkowo i komfortowo zanim znajdzie się pod opieką lekarza.  

 

 

Marta Grzelak

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu na kierunku Zdrowie Publiczne.
Jestem osobą pogodną oraz zawsze chętną do pomocy.
Jako recepcjonistka dbam o dobry wizerunek gabinetu oraz profesjonalną obsługę pacjentów.
Prywatnie miłośniczka squasha oraz zdrowego stylu życia.