Stomatolog, dentysta Wrocław – Gabinet Stomatologiczny STARSDENT

ZESPÓŁ

W Gabinetach Stomatologicznych Starsdent nad zdrowiem Państwa uzębienia czuwa grono profesjonalistów nieustannie podnoszących swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach, targach oraz kongresach branżowych, aby zapewnić naszym Pacjentom opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Oprócz personelu lekarskiego o Państwa komfort podczas leczenia oraz poczucie bezpieczeństwa dbają z pełnym zaangażowaniem nasze recepcjonistki oraz asystentki stomatologiczne.

0Y6A2363

DR N. MED.
HONORATA KRAWCZYKOWSKA

Jestem specjalistą I stopnia stomatologii ogólnej oraz specjalistą II stopnia z protetyki stomatologicznej.Dziedzina szeroko pojętej protetyki jest moją pasją. Zajmuję się również leczeniem dysfunkcji stawów skroniowo- żuchwowych oraz rehabilitacją zaburzeń zwarcia. Swoim pracom stawiam wysokie wymagania estetyczne i czynnościowe. Bardzo cenię sobie pracę  ze starszymi osobami. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę w zakresie stomatologii uczestnicząc w licznych kongresach i kursach. Jestem laureatką prestiżowych nagród w dziedzinie stomatologii (Senior Robert Frank Award, Iard Unilever Travel Award). Kieruję i szkolę zespół Starsdent.

DR N. MED.
Eugeniusz Nosow

Jeden z pionierów nowoczesnej implantologii.  Członek International Congress of Oral Implantologists, Gesellschaft fur Orale Implantologie, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Jamy Ustnej oraz Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Prelegent wielu szkoleń i sympozjów w Polsce jak i za granicą. Został trzykrotnie nagrodzony  statuetką „Kryształowy Tytan”, która przyznawana jest najlepszym lekarzom w dziedzinie implantologii. Zawsze dba o dobre samopoczucie pacjenta w trakcie zabiegu oraz po jego zakończeniu. Stara się wykonywać zabiegi implantologiczne minimalnie inwazyjnie, co gwarantuje bardzo dobre gojenie. W wolnym czasie zajmuje się gotowaniem i eksperymentowaniem w kuchni, sprawdzając nowe przepisy.

0Y6A9552 (Copy)(1)
0Y6A1671

LEK. DENT.
ANNA GRABOWSKA-GRYGA

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Ślaskich we Wrocławiu. Swoją wiedzę z zakresu stomatologii już od czasów studiów poszerzałam uczestnicząc w specjalistycznych zabiegach przeprowadzanych w Gabinetach Stomatologicznych Starsdent. Na co dzień przeprowadzam zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, a także nowoczesnej endodoncji. Coraz więcej czasu poświęcam doskonaleniu się w przeprowadzaniu leczenia protetycznego oraz zabiegów chirurgicznych. Wsłuchując się w potrzeby Pacjentów staram się poświęcić Im jak najwięcej czasu, aby każdy przeprowadzany przeze mnie zabieg sprzyjał komfortowi Pacjenta. Stawiam na jakość oraz wprowadzanie światowych standardów w leczeniu stomatologicznym. Najnowszą wiedzę z zakresu stomatologii zdobywam poprzez udział w szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

LEK. DENT.
JĘDRZEJ ALAMA

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Swoją pasję do leczenia pod mikroskopem odkryłem już na studiach, a obecnie doskonale swoje umiejętności i pogłębiam wiedzę na licznych szkoleniach i konferencjach. W gabinecie Starsdent zajmuję się przede wszystkim nowoczesnym leczeniem kanałowym pod mikroskopem oraz chirurgią stomatologiczną.

0Y6A1925
0Y6A2424

LEK. DENT.
JULIA NOSOW

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego. Wiedzę z zakresu ortodoncji poszerzyła na Uniwersytecie Palackiego Ołomuńcu(Czechy). W swojej codziennej praktyce dentystycznej otacza opieką pacjentów wymagających leczenia ortodontycznego. W trakcie zabiegów korzysta z innowacyjnych rozwiązań, m.in. stosuje indywidualne aparaty Incognito oraz Invisalign przy użyciu cyfrowej wizualizacji, które są dostępne wyłącznie w certyfikowanych klinikach. Dodatkowo wykorzystuje mikroimplanty ortodontyczne a także systemy samoligaturujące, które  przyśpieszają proces leczenia wad zgryzu i wpływają na komfort pacjenta.Na obecny moment uzyskała już platynowy status w leczeniu Invisalign. 

LEK. DENT.
SYLWIA ROGUZIŃSKA

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz nauczycielem akademickim w Zakładzie Wad Rozwojowych Twarzy Katedry Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Ortodoncja jest moją pasją, którą nieustannie rozwijam. Zajmuję się leczeniem dzieci dbając o ich prawidłowy wzrost i rozwój, jak również dorosłych, zapewniając im estetyczne ustawienie zębów oraz komfort funkcjonalny zgryzu.

Obecnie opracowuje tezy pracy doktorskiej dotyczącej współistnienia wad zgryzu z wadami postawy u dzieci z jednostronnym rozszczepem podniebienia. Aktywnie uczestniczę w kursach, szkoleniach i konferencjach z ortodoncji. Jestem również współautorką publikacji naukowych z tej dziedziny. 

Lek dent Sylwia Roguzińska
0Y6A4187

LEK. DENT.
MARIKA SŁOWIŃSKA

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od razu po studiach zaczęłam poszerzać swoje stomatologiczne zainteresowania uczestnicząc w kursach dotyczących stomatologii estetycznej oraz chirurgii stomatologicznej. Jestem uczestnikiem  Oral Surgery Academy, gdzie mogę poszerzać swoje umiejętności i wiedzę z chirurgii stomatologicznej pod okiem lekarzy z wieloletnią praktyką. 

Z dużym entuzjazmem zdobywam nowe doświadczenie w trakcie szkoleń ze stomatologii zachowawczej, które wykorzystuję w gabinecie Starsdent. Oprócz leczenia dorosłych pacjentów, z chęcią zajmuję się zębami najmłodszych.

LEK. DENT.
FILIP RADOSZ

Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Regularnie poszerza swoją wiedzę z zakresu ortodoncji uczestnicząc w kursach, konferencjach oraz webinarach. Członek Polskiej Akademii Alignerowej. Certyfikowany lekarz Invisalign.

W latach 2019-2020 pracował w Align Technology, gdzie zajmował się głównie planami leczenia-świat nakładek zna na wylot. Pasjonuje go ortodoncja alignerowa ze względu na jej niesamowitą dokładność i sprawny przebieg leczenia. Pracuje z wykorzystaniem systemów Invisalign, Spark oraz Orthero.

Duże znaczenie ma dla mnie komfort Pacjenta oraz jego oczekiwania funkcjonalne i estetyczne. Skupiam się na tym, aby mieć holistyczne podejście do każdego przypadku. Poza pracą w gabinecie systematycznie aktualizuję zdobytą wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych.

dr Radosz
20220621141125274-01

LEK. DENT.
EWELINA LASKOWSKA

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Od tego czasu była związana z Uniwersytetem Medycznym we Wrocławiu pełniąc rolę adiunkta dydaktycznego w Katedrze Patologii Jamy Ustnej. Jest również autorem publikacji dotyczących chorób błon śluzowych jamy ustnej. Od początku kariery stale bierze udział w kursach podnoszących kwalifikacje, aby móc zaoferować Państwu najlepsze rozwiązania problemów w dziedzinie ortodoncji, stomatologii interdyscyplinarnej oraz holistycznej.

W swojej praktyce ortodontycznej pracuje na najnowocześniejszych aparatach niskiego tarcia amerykańskiego systemu Damon.

Jest uczestniczką międzynarodowego cyklu szkoleń ortodontycznych Master International Damon w Madrycie oraz Mistrz Techniki Damon australijskiego pioniera ortodoncji Dereka Mahonego. 

W czasie prywatnym jest miłośniczką podróży i wycieczek rowerowych.

LEK. DENT.
ALEKSANDRA KLIMEK

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

W gabinecie Starsdent zajmuję się profilaktyką, leczeniem zachowawczym dorosłych oraz dzieci, a także przyjmowaniem pacjentów bólowych.

Swoją pasję do stomatologii rozwijam poprzez udział w licznych wykładach, kursach i szkoleniach zawodowych z zakresu leczenia zachowawczego, endodoncji oraz protetyki.

W pracy z pacjentem zależy mi na bezstresowej atmosferze, dokładności, zdrowiu, a także obopólnej satysfakcji  z efektów leczenia.

W chwilach wolnych uwielbiam podróżować i uprawiać sport

20220719-_DSC6486
308276283_870465401032707_7625439765188462077_n (002)

LEK. DENT.
RÓŻA STANSON

Ukończyła studia na wydziale lekarsko-stomatologicznym Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Staż podyplomowy odbywała w 4. Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu, gdzie miała możliwość pracy ze specjalistami z każdej dziedziny stomatologii, a w szczególności z chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej.
Interesuje się stomatologią zachowawczą i chirurgią stomatologiczną. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i kursach, aby jak najlepiej dbać o zdrowie pacjenta.

ANGELIKA ZAJĄC

Asystentka stomatologiczna

Jestem studentką trzeciego roku kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

Moje zamiłowanie do estetyki i chęć pomagania drugiemu człowiekowi sprawiły, że wybrany przeze mnie kierunek studiów stał się moją pasją.

W Starsdent asystuję i poszerzam swoją wiedzę, przyglądając się pracy doświadczonych lekarzy stomatologów.

Angelika Zając
Dyplomowana higienistka stomatologiczna Maja Sawko

DYPLOMOWANA HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA
MAJA SAWKO

Wspiera pracę lekarzy oraz wykonuje kompleksowe zabiegi profilaktyczne.
Asystuje przy wszelkiego rodzaju zabiegach stomatologicznych oraz wykonuje kompleksowe zabiegi profilaktyczne.
Uwielbia czytać książki i spędzać czas na świeżym powietrzu.

DYPLOMOWANA HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA
TETIANA PARANYCH

Asystentka stomatologiczna
Współpracuje z lekarzami w dziedzinach stomatologii zachowawczej, dziecięcej i endodoncji.
Obecnie kontynuuje swoje kształcenie na kierunku: higienistka stomatologiczna.
Jako osoba bardzo ambitna, chętnie pogłębia swoją wiedzę związaną ze stomatologią.

Dyplomowana higienistka stomatologiczna Tetiana Paranych
0Y6A9811

BEATA KUCHARCZYK

Specjalista ds. obsługi medycznej pacjenta

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu – kierunek Wychowanie Fizyczne. 

W Starsdent odpowiada za:
kompleksową obsługę Pacjentów;
komunikację między Kliniką a Laboratoriami protetycznymi.

Od kilku lat z zamiłowania i pasji makijażystka. 
W wolnych chwilach lubi spędzać czas z rodziną i podróżować.

MARTYNA FILIPIAK

Specjalista ds. obsługi medycznej 
Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu – kierunek Dietetyk Kliniczny, Psychodietetyk

W Starsdent odpowiada między innymi za: kompleksową obsługę Pacjentów i komunikację między Kliniką a Laboratoriami protetycznymi.

Prywatnie miłośniczka zdrowego stylu życia.

Specjalista ds. obsługi medycznej Martyna Filipiak
Call Now ButtonZadzwoń