ZESPÓŁ

W Gabinetach Stomatologicznych Starsdent nad zdrowiem Państwa uzębienia czuwa grono profesjonalistów nieustannie podnoszących swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach, targach oraz kongresach branżowych, aby zapewnić naszym Pacjentom opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Oprócz personelu lekarskiego o Państwa komfort podczas leczenia oraz poczucie bezpieczeństwa dbają z pełnym zaangażowaniem nasze recepcjonistki oraz asystentki stomatologiczne.

0Y6A2363

DR N. MED.
HONORATA KRAWCZYKOWSKA

Jestem specjalistą I stopnia stomatologii ogólnej oraz specjalistą II stopnia z protetyki stomatologicznej.Dziedzina szeroko pojętej protetyki jest moją pasją. Zajmuję się również leczeniem dysfunkcji stawów skroniowo- żuchwowych oraz rehabilitacją zaburzeń zwarcia. Swoim pracom stawiam wysokie wymagania estetyczne i czynnościowe. Bardzo cenię sobie pracę  ze starszymi osobami. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę w zakresie stomatologii uczestnicząc w licznych kongresach i kursach. Jestem laureatką prestiżowych nagród w dziedzinie stomatologii (Senior Robert Frank Award, Iard Unilever Travel Award). Kieruję i szkolę zespół Starsdent.

LEK. DENT.
ANNA GRABOWSKA-GRYGA

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Ślaskich we Wrocławiu. Swoją wiedzę z zakresu stomatologii już od czasów studiów poszerzałam uczestnicząc w specjalistycznych zabiegach przeprowadzanych w Gabinetach Stomatologicznych Starsdent. Na co dzień przeprowadzam zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, a także nowoczesnej endodoncji. Coraz więcej czasu poświęcam doskonaleniu się w przeprowadzaniu leczenia protetycznego oraz zabiegów chirurgicznych. Wsłuchując się w potrzeby Pacjentów staram się poświęcić Im jak najwięcej czasu, aby każdy przeprowadzany przeze mnie zabieg sprzyjał komfortowi Pacjenta. Stawiam na jakość oraz wprowadzanie światowych standardów w leczeniu stomatologicznym. Najnowszą wiedzę z zakresu stomatologii zdobywam poprzez udział w szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

0Y6A1671
0Y6A2098

LEK. DENT.
IZABELA KOZUBAL-DZIUBKA

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu wydziału  Lekarsko-Stomatologicznego. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z protetyki stomatologicznej. W codziennej pracy każdego pacjenta traktuję indywidualnie i prowadzę kompleksowe leczenie zachowawcze (profilaktyka, odbudowa zębów, wybielanie), endodontyczne (kanałowe) i protetyczne (korony, mosty, protezy). Wiem jak ważne jest prawidłowe leczenie kanałowe, dlatego przeprowadzam je według najnowszych standardów z użyciem mikroskopu i nowoczesnego sprzętu. Swoją wiedzę stale poszerzam na kursach i szkoleniach. Prywatnie jestem fanką dobrej kuchni, podróży i sportu.

LEK. DENT.
ALEKSANDRA BARYŚ-CIEŚLAK

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.  Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.  W swojej pracy wykorzystuję nowoczesne technologie i materiały.  Zajmuję się zabiegami z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji, protetyki oraz leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci.

0Y6A1982
0Y6A1925

LEK. DENT.
JĘDRZEJ ALAMA

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Swoją pasję do leczenia pod mikroskopem odkryłem już na studiach, a obecnie doskonale swoje umiejętności i pogłębiam wiedzę na licznych szkoleniach i konferencjach. W gabinecie Starsdent zajmuję się przede wszystkim nowoczesnym leczeniem kanałowym pod mikroskopem oraz chirurgią stomatologiczną.

LEK. DENT.
JULIA NOSOW

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego. Wiedzę z zakresu ortodoncji poszerzyła na Uniwersytecie Palackiego Ołomuńcu(Czechy). W swojej codziennej praktyce dentystycznej otacza opieką pacjentów wymagających leczenia ortodontycznego. W trakcie zabiegów korzysta z innowacyjnych rozwiązań, m.in. stosuje indywidualne aparaty Incognito oraz Invisalign przy użyciu cyfrowej wizualizacji, które są dostępne wyłącznie w certyfikowanych klinikach. Dodatkowo wykorzystuje mikroimplanty ortodontyczne a także systemy samoligaturujące, które  przyśpieszają proces leczenia wad zgryzu i wpływają na komfort pacjenta.Na obecny moment uzyskała już platynowy status w leczeniu Invisalign.
0Y6A2424
0Y6A1818

LEK. DENT.
ELŻBIETA MOLIŃSKA

Ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jestem laureatką nagrody im. prof. Władysława Szejnacha za najlepszy wynik Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego. W 2018 roku rozpoczęłam  specjalizacje z ortodoncji na Uniwersytecie Medycznym  we Wrocławiu i to właśnie ta dziedzina stanowi mój główny obszar zainteresowań. W gabinetach Starsdent zajmuję się leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci oraz leczeniem ortodontycznym dzieci aparatami ruchomymi.

DYP. HIG. STOM.
MAJA SAWKO

Wspiera pracę lekarzy oraz wykonuje kompleksowe zabiegi profilaktyczne.
Asystuje przy wszelkiego rodzaju zabiegach stomatologicznych oraz wykonuje kompleksowe zabiegi profilaktyczne.
Uwielbia czytać książki i spędzać czas na świeżym powietrzu.

0Y6A2032
0Y6A1703

MARTA GRZELAK

Specjalista ds. obsługi medycznej pacjenta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu – kierunek Zdrowie Publiczne.

W Starsdent odpowiada za:
kompleksową obsługę Pacjentów;
organizację pracy Higienistek oraz Asystentek stomatologicznych;
komunikację między Kliniką a Laboratoriami protetycznymi;
prowadzenie rozliczeń.

Prywatnie miłośniczka squasha oraz zdrowego stylu życia.

NATALIA DULĘBA

Specjalista ds. obsługi medycznej pacjenta

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu – kierunek Zarządzanie.

W Starsdent odpowiada za:
kompleksową obsługę Pacjentów;
prowadzenie fanpage na Facebooku oraz Instragramie;
prowadzenie strony internetowej;
komunikację między Kliniką a Laboratoriami protetycznymi;
prowadzenie rozliczeń.

Prywatnie uwielbia snowboard oraz zwierzęta.

0Y6A1894
0Y6A2008

ANASTASSIYA SVINTSITSKAYA

Asystentka stomatologiczna

Współpracuje z lekarzami w dziedzinach stomatologii zachowawczej, dziecięcej i endodoncji.

Obecnie kontynuuje swoje kształcenie na kierunku: higienistka stomatologiczna.

Jako osoba bardzo ambitna,  chętnie pogłębia swoją wiedzę związaną ze stomatologią.

TETIANA KALISHCHUK

Asystentka stomatologiczna z bardzo dużym doświadczeniem.
Wspiera pracę lekarzy wszystkich specjalizacji.
Asystuje przy zabiegach implantologicznych i chirurgicznych.

Bardzo kreatywna dusza, miłośniczka włoskiej muzyki

0Y6A1946
0Y6A1769A

NIKOLA WOJTKOWIAK

Asystentka stomatologiczna
Jestem absolwentką Szkoły Policealnej Medycznej im. Marii Skłodowskiej-Curie we Wrocławiu specjalność: technik dentystyczny. Obecnie pracuję jak asystentka stomatologiczna w klinice Starsdent oraz kontynuuję kształcenie w szkole Kadra we Wrocławiu na kierunku higienistki stomatologicznej. Wykonywany zawód sprawia mi wiele satysfakcji, ponieważ umożliwia mi bezpośrednią realizację cenionej przeze mnie wartości, którą stanowi pomoc drugiemu człowiekowi.