ZESPÓŁ

W Gabinetach Stomatologicznych Starsdent nad zdrowiem Państwa uzębienia czuwa grono profesjonalistów nieustannie podnoszących swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach, targach oraz kongresach branżowych, aby zapewnić naszym Pacjentom opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Oprócz personelu lekarskiego o Państwa komfort podczas leczenia oraz poczucie bezpieczeństwa dbają z pełnym zaangażowaniem nasze recepcjonistki oraz asystentki stomatologiczne.

0Y6A2363

DR N. MED.
HONORATA KRAWCZYKOWSKA

Jestem specjalistą I stopnia stomatologii ogólnej oraz specjalistą II stopnia z protetyki stomatologicznej.Dziedzina szeroko pojętej protetyki jest moją pasją. Zajmuję się również leczeniem dysfunkcji stawów skroniowo- żuchwowych oraz rehabilitacją zaburzeń zwarcia. Swoim pracom stawiam wysokie wymagania estetyczne i czynnościowe. Bardzo cenię sobie pracę  ze starszymi osobami. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę w zakresie stomatologii uczestnicząc w licznych kongresach i kursach. Jestem laureatką prestiżowych nagród w dziedzinie stomatologii (Senior Robert Frank Award, Iard Unilever Travel Award). Kieruję i szkolę zespół Starsdent.

DR N. MED.
Eugeniusz Nosow

Jeden z pionierów nowoczesnej implantologii.  Członek International Congress of Oral Implantologists, Gesellschaft fur Orale Implantologie, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Jamy Ustnej oraz Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Prelegent wielu szkoleń i sympozjów w Polsce jak i za granicą. Został trzykrotnie nagrodzony  statuetką „Kryształowy Tytan”, która przyznawana jest najlepszym lekarzom w dziedzinie implantologii. Zawsze dba o dobre samopoczucie pacjenta w trakcie zabiegu oraz po jego zakończeniu. Stara się wykonywać zabiegi implantologiczne minimalnie inwazyjnie, co gwarantuje bardzo dobre gojenie. W wolnym czasie zajmuje się gotowaniem i eksperymentowaniem w kuchni, sprawdzając nowe przepisy.

0Y6A9552 (Copy)(1)
0Y6A1671

LEK. DENT.
ANNA GRABOWSKA-GRYGA

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Ślaskich we Wrocławiu. Swoją wiedzę z zakresu stomatologii już od czasów studiów poszerzałam uczestnicząc w specjalistycznych zabiegach przeprowadzanych w Gabinetach Stomatologicznych Starsdent. Na co dzień przeprowadzam zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, a także nowoczesnej endodoncji. Coraz więcej czasu poświęcam doskonaleniu się w przeprowadzaniu leczenia protetycznego oraz zabiegów chirurgicznych. Wsłuchując się w potrzeby Pacjentów staram się poświęcić Im jak najwięcej czasu, aby każdy przeprowadzany przeze mnie zabieg sprzyjał komfortowi Pacjenta. Stawiam na jakość oraz wprowadzanie światowych standardów w leczeniu stomatologicznym. Najnowszą wiedzę z zakresu stomatologii zdobywam poprzez udział w szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

LEK. DENT.
IZABELA KOZUBAL-DZIUBKA

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu wydziału  Lekarsko-Stomatologicznego. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z protetyki stomatologicznej. W codziennej pracy każdego pacjenta traktuję indywidualnie i prowadzę kompleksowe leczenie zachowawcze (profilaktyka, odbudowa zębów, wybielanie), endodontyczne (kanałowe) i protetyczne (korony, mosty, protezy). Wiem jak ważne jest prawidłowe leczenie kanałowe, dlatego przeprowadzam je według najnowszych standardów z użyciem mikroskopu i nowoczesnego sprzętu. Swoją wiedzę stale poszerzam na kursach i szkoleniach. Prywatnie jestem fanką dobrej kuchni, podróży i sportu.

0Y6A2098
0Y6A1982

LEK. DENT.
ALEKSANDRA BARYŚ-CIEŚLAK

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.  Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.  W swojej pracy wykorzystuję nowoczesne technologie i materiały.  Zajmuję się zabiegami z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji, protetyki oraz leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci.

LEK. DENT.
JĘDRZEJ ALAMA

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Swoją pasję do leczenia pod mikroskopem odkryłem już na studiach, a obecnie doskonale swoje umiejętności i pogłębiam wiedzę na licznych szkoleniach i konferencjach. W gabinecie Starsdent zajmuję się przede wszystkim nowoczesnym leczeniem kanałowym pod mikroskopem oraz chirurgią stomatologiczną.

0Y6A1925
0Y6A2424

LEK. DENT.
JULIA NOSOW

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego. Wiedzę z zakresu ortodoncji poszerzyła na Uniwersytecie Palackiego Ołomuńcu(Czechy). W swojej codziennej praktyce dentystycznej otacza opieką pacjentów wymagających leczenia ortodontycznego. W trakcie zabiegów korzysta z innowacyjnych rozwiązań, m.in. stosuje indywidualne aparaty Incognito oraz Invisalign przy użyciu cyfrowej wizualizacji, które są dostępne wyłącznie w certyfikowanych klinikach. Dodatkowo wykorzystuje mikroimplanty ortodontyczne a także systemy samoligaturujące, które  przyśpieszają proces leczenia wad zgryzu i wpływają na komfort pacjenta.Na obecny moment uzyskała już platynowy status w leczeniu Invisalign.

LEK. DENT.
ALEKSANDRA BRULIŃSKA

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
Obecnie jest w trakcie specjalizacji z protetyki stomatologicznej.
Szczególnym obszarem jej zainteresowań jest stomatologia odtwórcza, której celem jest rehabilitacja układu żucia za pomocą protez stałych i ruchomych przy nieodłącznym elemencie estetyki uśmiechu.
W klinice stomatologicznej Starsdent zajmuje się leczeniem protetycznym oraz zachowawczym

0Y6A9822
lek. dent. Julia Dworak

LEK. DENT.
JULIA DWORAK

Studia na kierunku lekarsko-dentystycznym ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Wykonuję zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej uwzględnieniem stomatologii estetycznej oraz dziecięcej, a także chirurgii stomatologicznej.

Nieustannie rozwijam swoje umiejętności uczestnicząc w kursach i szkoleniach stomatologicznych.

Na każdego pacjenta staram się patrzeć całościowo, proponując kompleksowy plan leczenia.

Zapewniam leczenie w miłej atmosferze.

LEK. DENT.
SYLWIA ROGUZIŃSKA

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz nauczycielem akademickim w Zakładzie Wad Rozwojowych Twarzy Katedry Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Ortodoncja jest moją pasją, którą nieustannie rozwijam. Zajmuję się leczeniem dzieci dbając o ich prawidłowy wzrost i rozwój, jak również dorosłych, zapewniając im estetyczne ustawienie zębów oraz komfort funkcjonalny zgryzu.

Obecnie opracowuje tezy pracy doktorskiej dotyczącej współistnienia wad zgryzu z wadami postawy u dzieci z jednostronnym rozszczepem podniebienia. Aktywnie uczestniczę w kursach, szkoleniach i konferencjach z ortodoncji. Jestem również współautorką publikacji naukowych z tej dziedziny.

Lek dent Sylwia Roguzińska
Angelika Zając


ANGELIKA ZAJĄC

Asystentka stomatologiczna

Jestem studentką trzeciego roku kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

Moje zamiłowanie do estetyki i chęć pomagania drugiemu człowiekowi sprawiły, że wybrany przeze mnie kierunek studiów stał się moją pasją.

W Starsdent asystuję i poszerzam swoją wiedzę, przyglądając się pracy doświadczonych lekarzy stomatologów.

DYPLOMOWANA HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA
MAJA SAWKO

Wspiera pracę lekarzy oraz wykonuje kompleksowe zabiegi profilaktyczne.
Asystuje przy wszelkiego rodzaju zabiegach stomatologicznych oraz wykonuje kompleksowe zabiegi profilaktyczne.
Uwielbia czytać książki i spędzać czas na świeżym powietrzu.

Dyplomowana higienistka stomatologiczna Maja Sawko
Dyplomowana higienistka stomatologiczna Tetiana Paranych

DYPLOMOWANA HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA
TETIANA PARANYCH

Asystentka stomatologiczna
Współpracuje z lekarzami w dziedzinach stomatologii zachowawczej, dziecięcej i endodoncji.
Obecnie kontynuuje swoje kształcenie na kierunku: higienistka stomatologiczna.
Jako osoba bardzo ambitna, chętnie pogłębia swoją wiedzę związaną ze stomatologią.

TETIANA KALISHCHUK

Asystentka stomatologiczna z bardzo dużym doświadczeniem.
Wspiera pracę lekarzy wszystkich specjalizacji.
Asystuje przy zabiegach implantologicznych i chirurgicznych.

Bardzo kreatywna dusza, miłośniczka włoskiej muzyki

Tetiana Kalishchuk
0Y6A9811


BEATA KUCHARCZYK

Specjalista ds. obsługi medycznej pacjenta

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu – kierunek Wychowanie Fizyczne.

W Starsdent odpowiada za:
kompleksową obsługę Pacjentów;
komunikację między Kliniką a Laboratoriami protetycznymi.

Od kilku lat z zamiłowania i pasji makijażystka. 
W wolnych chwilach lubi spędzać czas z rodziną i podróżować.

MARTYNA FILIPIAK

Specjalista ds. obsługi medycznej 
Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu – kierunek Dietetyk Kliniczny, Psychodietetyk

W Starsdent odpowiada między innymi za: kompleksową obsługę Pacjentów i komunikację między Kliniką a Laboratoriami protetycznymi.

Prywatnie miłośniczka zdrowego stylu życia.

Specjalista ds. obsługi medycznej Martyna Filipiak