ZESPÓŁ

W Gabinetach Stomatologicznych Starsdent nad zdrowiem Państwa uzębienia czuwa grono profesjonalistów nieustannie podnoszących swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach, targach oraz kongresach branżowych, aby zapewnić naszym Pacjentom opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Oprócz personelu lekarskiego o Państwa komfort podczas leczenia oraz poczucie bezpieczeństwa dbają z pełnym zaangażowaniem nasze recepcjonistki oraz asystentki stomatologiczne.

0Y6A2363

DR N. MED.
HONORATA KRAWCZYKOWSKA

Jestem specjalistą I stopnia stomatologii ogólnej oraz specjalistą II stopnia z protetyki stomatologicznej.Dziedzina szeroko pojętej protetyki jest moją pasją. Zajmuję się również leczeniem dysfunkcji stawów skroniowo- żuchwowych oraz rehabilitacją zaburzeń zwarcia. Swoim pracom stawiam wysokie wymagania estetyczne i czynnościowe. Bardzo cenię sobie pracę  ze starszymi osobami. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę w zakresie stomatologii uczestnicząc w licznych kongresach i kursach. Jestem laureatką prestiżowych nagród w dziedzinie stomatologii (Senior Robert Frank Award, Iard Unilever Travel Award). Kieruję i szkolę zespół Starsdent.

LEK. DENT.
ANNA GRABOWSKA-GRYGA

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Ślaskich we Wrocławiu. Swoją wiedzę z zakresu stomatologii już od czasów studiów poszerzałam uczestnicząc w specjalistycznych zabiegach przeprowadzanych w Gabinetach Stomatologicznych Starsdent. Na co dzień przeprowadzam zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, a także nowoczesnej endodoncji. Coraz więcej czasu poświęcam doskonaleniu się w przeprowadzaniu leczenia protetycznego oraz zabiegów chirurgicznych. Wsłuchując się w potrzeby Pacjentów staram się poświęcić Im jak najwięcej czasu, aby każdy przeprowadzany przeze mnie zabieg sprzyjał komfortowi Pacjenta. Stawiam na jakość oraz wprowadzanie światowych standardów w leczeniu stomatologicznym. Najnowszą wiedzę z zakresu stomatologii zdobywam poprzez udział w szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

0Y6A1671
0Y6A1972

DR N. MED.
BEATA GŁOWACKA

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 2011r.
Podczas kończącego naukę Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Państwowego uzyskałam drugi wynik w Polsce.
W 2012r. rozpoczęłam na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich specjalizację w dziedzinie periodontologii, którą zakończyłam wiosną 2017 r., zdając Państwowy Egzamin Specjalizacyjny na najwyższą ocenę.
Nieprzerwanie zdobywam wiedzę i doświadczenie na licznych kursach i szkoleniach, by móc z jeszcze większą przyjemnością wykonywać swoją pracę.

LEK. DENT.
IZABELA KOZUBAL-DZIUBKA

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu wydziału  Lekarsko-Stomatologicznego. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z protetyki stomatologicznej. W codziennej pracy każdego pacjenta traktuję indywidualnie i prowadzę kompleksowe leczenie zachowawcze (profilaktyka, odbudowa zębów, wybielanie), endodontyczne (kanałowe) i protetyczne (korony, mosty, protezy). Wiem jak ważne jest prawidłowe leczenie kanałowe, dlatego przeprowadzam je według najnowszych standardów z użyciem mikroskopu i nowoczesnego sprzętu. Swoją wiedzę stale poszerzam na kursach i szkoleniach. Prywatnie jestem fanką dobrej kuchni, podróży i sportu.

0Y6A2098
0Y6A1982

LEK. DENT.
ALEKSANDRA BARYŚ-CIEŚLAK

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.  Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.  W swojej pracy wykorzystuję nowoczesne technologie i materiały.  Zajmuję się zabiegami z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji, protetyki oraz leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci.

LEK. DENT.
JĘDRZEJ ALAMA

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Swoją pasję do leczenia pod mikroskopem odkryłem już na studiach, a obecnie doskonale swoje umiejętności i pogłębiam wiedzę na licznych szkoleniach i konferencjach. W gabinecie Starsdent zajmuję się przede wszystkim nowoczesnym leczeniem kanałowym pod mikroskopem oraz chirurgią stomatologiczną.

0Y6A1925
0Y6A2424

LEK. DENT.
JULIA NOSOW

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego. Wiedzę z zakresu ortodoncji poszerzyła na Uniwersytecie Palackiego Ołomuńcu(Czechy). W swojej codziennej praktyce dentystycznej otacza opieką pacjentów wymagających leczenia ortodontycznego. W trakcie zabiegów korzysta z innowacyjnych rozwiązań, m.in. stosuje indywidualne aparaty Incognito oraz Invisalign przy użyciu cyfrowej wizualizacji, które są dostępne wyłącznie w certyfikowanych klinikach. Dodatkowo wykorzystuje mikroimplanty ortodontyczne a także systemy samoligaturujące, które  przyśpieszają proces leczenia wad zgryzu i wpływają na komfort pacjenta.Na obecny moment uzyskała już platynowy status w leczeniu Invisalign.

LEK. DENT.
ELŻBIETA MOLIŃSKA

Ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jestem laureatką nagrody im. prof. Władysława Szejnacha za najlepszy wynik Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego. W 2018 roku rozpoczęłam  specjalizacje z ortodoncji na Uniwersytecie Medycznym  we Wrocławiu i to właśnie ta dziedzina stanowi mój główny obszar zainteresowań. W gabinetach Starsdent zajmuję się leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci oraz leczeniem ortodontycznym dzieci aparatami ruchomymi.

thumbnail_0Y6A1818
0Y6A203221

DYP. HIG. STOM.
MAJA SAWKO

Wspiera pracę lekarzy oraz wykonuje kompleksowe zabiegi profilaktyczne.
Asystuje przy wszelkiego rodzaju zabiegach stomatologicznych oraz wykonuje kompleksowe zabiegi profilaktyczne.
Uwielbia czytać książki i spędzać czas na świeżym powietrzu.

MARTA GRZELAK

Specjalista ds. obsługi medycznej pacjenta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu – kierunek Zdrowie Publiczne.

W Starsdent odpowiada za:
kompleksową obsługę Pacjentów;
organizację pracy Higienistek oraz Asystentek stomatologicznych;
komunikację między Kliniką a Laboratoriami protetycznymi;
prowadzenie rozliczeń.

Prywatnie miłośniczka squasha oraz zdrowego stylu życia.

0Y6A1703
0Y6A1894

NATALIA DULĘBA

Specjalista ds. obsługi medycznej pacjenta

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu – kierunek Zarządzanie.

W Starsdent odpowiada za:
kompleksową obsługę Pacjentów;
prowadzenie fanpage na Facebooku oraz Instragramie;
prowadzenie strony internetowej;
komunikację między Kliniką a Laboratoriami protetycznymi;
prowadzenie rozliczeń.

Prywatnie uwielbia snowboard oraz zwierzęta.

ANASTASSIYA SVINTSITSKAYA

Asystentka stomatologiczna

Współpracuje z lekarzami w dziedzinach stomatologii zachowawczej, dziecięcej i endodoncji.

Obecnie kontynuuje swoje kształcenie na kierunku: higienistka stomatologiczna.

Jako osoba bardzo ambitna,  chętnie pogłębia swoją wiedzę związaną ze stomatologią.

0Y6A2008
0Y6A1946

TETIANA KALISHCHUK

Asystentka stomatologiczna z bardzo dużym doświadczeniem.
Wspiera pracę lekarzy wszystkich specjalizacji.
Asystuje przy zabiegach implantologicznych i chirurgicznych.

Bardzo kreatywna dusza, miłośniczka włoskiej muzyki

NIKOLA WOJTKOWIAK

Asystentka stomatologiczna
Jestem absolwentką Szkoły Policealnej Medycznej im. Marii Skłodowskiej-Curie we Wrocławiu specjalność: technik dentystyczny. Obecnie pracuję jak asystentka stomatologiczna w klinice Starsdent oraz kontynuuję kształcenie w szkole Kadra we Wrocławiu na kierunku higienistki stomatologicznej. Wykonywany zawód sprawia mi wiele satysfakcji, ponieważ umożliwia mi bezpośrednią realizację cenionej przeze mnie wartości, którą stanowi pomoc drugiemu człowiekowi.

0Y6A1769A